Fotbalisté Messiny znovu prohráli a přiblížili se druhé lize

Fotbalisté Messiny v sobotu utrpěli v italské lize na hřišti Sampdorie Janov pátou porážku za sebou a znovu se přiblížili sestupu. Předposlední tým tabulky sice dokázal na začátku druhého poločasu vyrovnat, ale domácí díky brankám Franceschiniho a Delvecchia v poslední desetiminutovce rozhodli o své výhře.

O vítězství AC Milán 3:1 nad Cagliari se postaral kanonýr Ronaldo, který se trefil ve 14. a 69. minutě. Brazilský útočník se střelecky prosadil už ve svém třetím utkání za sebou. Český obránce Marek Jankulovski přišel na hřiště na posledních deset minut těsně po závěrečné trefě spoluhráče Pirla.

Itálie - 33. kolo
Sampdoria Janov - Messina 3:1 (13. Ziegler, 83. Franceschini, 89. Delvecchio - 54. Rigano), AC Milán - Cagliari 3:1 (14. a 69. Ronaldo, 80. Pirlo - 74. Suazo z pen.).