Rubriky:

Itálie

K Hablemu odejde do Fiorentiny také Mazuch

17. května 2007 19:44 - FLORENCIE

Ve Fiorentině bude od léta působit trio českých fotbalistů. K Tomáši Ujfalušimu zřejmě přibude nejen Jan Hable, který jednal s italským klubem ve středu, ale také Ondřej Mazuch. Podle manažera Pavla Zíky z agentury Sport Invest byla také čtvrteční jednání velmi vstřícná a dá se předpokládat, že v závěru května se oba osmnáctiletí fotbalisté stanou hráči klubu ze severu Itálie.

 

ČTK/Igor Zehl

Podle Zíky dnes Mazuch stejně jako o den dříve Hable absolvoval prohlídku klubového zázemí a seznámil se s podmínkami, které bude mít na Apeninském poloostrově ke svému dalšímu výkonnostnímu růstu. Stejně jako v případě Hableho i Mazucha doprovázeli jeho rodinní příslušníci, jednání byli přítomni také brněnští funkcionáři a stejně jako hradečtí činovníci už jednali s italským protějškem o podmínkách chystaného transferu.

Přestupové sumy podle všeho Italové zveřejní až po potvrzení přestupů. Odhaduje se však, že za Hableho může doputovat do pokladny Východočechů přes 50 milionů korun, za Mazucha by Brno mohlo včetně všech bonusů inkasovat dokonce 80 milionů korun.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..