Rubriky:

Itálie

Arezzo chce vyšetřit prohru fotbalistů Juventusu

12. června 2007 08:07 - MILÁN

Představitelé Arezza chtějí nechat vyšetřit okolnosti prohry fotbalistů Juventusu v posledním kole druhé italské ligy. Turínský klub, který měl již jistý postup do Serie A, podlehl v neděli La Spezii gólem v nastavení 2:3, čímž odsoudil Arezzo k pádu do třetí ligy.

"Chceme aby nám vedení fotbalového svazu předložilo důkaz o regulérnosti posledního kola. Požadujeme proto důkladné prošetření celé věci," napsali zástupci Arezza v prohlášení k zápasu, v němž Juventus nastoupil bez českého záložníka Pavla Nedvěda. "Zápas prachsprostě odchodili," připojil se ke kritice někdejší hráč Juventusu a současný manažer Arezza Antonio Conte.

O osudu Arezza navíc může rozhodnout soud, protože ještě neoznámil, zda bude snížen šestibodový odečet, kterým byl tento klub potrestán za korupci. Také Juventus hrál v letošní sezóně s trestem za účast v korupčním skandálu, v němž patřil mezi hlavní aktéry. Přesto si dokázal vybojovat okamžitý návrat mezi elitu.

ČTK

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..