Parma - FC Turín 3:2Parma využila přesilovku, zdařil se jí obrat

Fotbalisté FC Turín neudrželi v dlouhém oslabení bez vyloučeného hráče vedení v Parmě a v dohrávce 6. kola italské ligy prohráli 2:3.

Parma sice vedla už od 2. minuty po prvním ligovém gólu Švéda Dejana Kulusevského, ale hosté vývoj otočili. Nejprve o deset minut později Cristian Ansaldi vyrovnal a dvě minuty před koncem poločasu Andrea Belotti z penalty poslal hosty do vedení.

To už ale Turín hrál o deseti bez obránce Bremera, jenž byl po druhé žluté kartě vyloučen ve 29. minutě. Krátce poté navíc dostala Parma možnost pokutového kopu za ruku, ale Salvatore Sirigu penaltu Gervinhovi chytil.

Domácí přesto do pauzy vyrovnali tvrdou střelou Andrease Corneliuse. Když se zdálo, že hosté v oslabení remízu ubrání, rozhodl v 88. minutě střídající Roberto Inglese po centru Gervinha o výhře Parmy. Ta se bodově na svého dnešního soupeře dotáhla a je devátá.

Italská fotbalová liga - 6. kolo:
Parma - FC Turín 3:2 (2. Kulusevski, 45.+3 Cornelius, 88. Inglese - 12. Ansaldi, 43. Belotti z pen.)