Udine - Boloňa 4:0Barákův gól nasměroval Udine do pohárového osmifinále

Řím

Záložník Antonín Barák skóroval za Udine v utkání fotbalového Italského poháru, v němž jeho tým doma zvítězil nad Boloňou 4:0 a postoupil do osmifinále. Jeho dalším soupeřem bude mistrovský Juventus.

Záložník Antonín Barák během tréninku české fotbalové reprezentace.

Barák otevřel skóre ve 24. minutě, když se před šestnáctkou zmocnil míče, mezi dvěma bránícími hráči se prosmýkl do výhodnější pozice a levou nohou překonal brankáře Angela da Costu. V této sezoně se v soutěžních zápasech střelecky prosadil poprvé.

Druhý gól vítězného mužstva vstřelil v závěru první půle po centru českého středopolaře z trestného kopu Sebastian De Maio, další branky přidali po změně stran Rolando Mandragora a Kevin Lasagna. Za Boloňu nastoupil v základní sestavě Ladislav Krejčí a odehrál 67 minut.