Fotbalisté AC Milán porazili vysoko Lazio na jeho hřišti

MILÁN

Vítěz Ligy mistrů AC Milán si připsal teprve druhou výhru v sezóně, stála však za to. Z Říma, kde nastoupil bez zraněného českého obránce Marka Janulovského, si přivezl ze zápasu na hřišti Lazia vysoké vítězství 5:1.

O rozruch se postaral rozhodčí, který nejprve po zákroku brankáře Nestora Muslera na Alberta Gilardina nařídil penaltu, ale po konzultaci s asistentem ji v zápětí odvolal.

Na branku si tak museli hráči AC počkat o minutu déle - v 15. minutě se střelou ze 30 metrů trefil Ambrosini. Lazio sice o sedm minut později vyrovnalo, ale Kaká vrátil hostům vedení, když v 32. minutě proměnil penaltu opět nařízenou po faulu Muslery na Gilardina. AC Milán nakonec porazil Lazio vysoko 5:1, když Kaká přidal po přestávce druhou trefu v utkání a další dvě branky přidal Gilardino.