AS Řím doma po divoké přestřelce remizoval 4:4 s Neapolí

ŘÍM

Nezvyklou přestřelku viděli diváci na stadionu v Římě, kde fotbalisté AS v osmém kole italské ligy uhráli s nováčkem Neapolí remízu 4:4. Domácí sice třikrát vedli, ale na zisk tří bodů jim to nestačilo. Na svém hřišti tak v letošní sezoně vyhráli jen jednou ze čtyř pokusů, přesto se dostali na druhé místo před Juventus, který však má zápas k dobru.

Již po dvou minutách hry otevřel skóre hostující Lavezzi a odstartoval střelecké hody, do kterých se po půlhodině zapojil domácí kapitán Totti proměněnou penaltou. AS Řím pak byl třikrát ve vedení, ale Neapol dokázala vždy najít odpověď. Naposledy šest minut před koncem po přesné hlavičce Zalayety. Jednu z branek Neapole vstřelil také slovenský reprezentant Marek Hamšík.

Od 20:30 se hraje utkání Regginy s Interem Milán.

Serie A - 8. kolo:
AS Řím - Neapol 4:4 (30. Totti z pen., 43. Perrota, 52. De Rossi, 80. Pizarro - 2. Lavezzi, 46. Hamšík, 64. Gargano, 84. Zalayeta), Reggina - Inter Milán 0:1 (18. Adriano).