Sampdorie Janov podruhé za sebou vyhrála 3:0

Druhou výhru 3:0 za sebou v sobotu uhráli fotbalisté Sampdorie Janov. V minulém kole italské ligy takto porazili Cagliari, tentokrát si stejným výsledkem poradili i s Empoli. Sampdoria se tak posunula na sedmou příčku tabulky.

Kapitán AS Řím Francesco Totti (vlevo) bojuje proti hráčům Sampdorie - ilustrační fotografie.

Empoli se za prohrou nasměrovalo samo, když si již v 6. minutě dal vlastní branku Giacomazzi. Před odchodem na poločasovou přestávku ještě zvýšil Montella a v samém závěru dal výsledku konečnou podobu Sammarco, který z metru dorazil Caracciolův pokus patičkou.

Od 20:30 se hraje utkání Palerma s Neapolí.

Serie A - 12. kolo:
Sampdoria Janov - Empoli 3:0 (6. vlastní Giacomazzi, 40. Montella, 90. Sammarco), Palermo - Neapol 2:1 (57. a 66. Tedesco - 55. Bogliacino).