Rubriky:

Itálie

Brazilec Adriano popřel, že by měl problémy s alkoholem

20. listopadu 2007 22:02 - SAO PAULO

Brazilský fotbalový útočník Adriano v úterý popřel, že by za jeho problémy s výkonností stál alkohol. V poslední době tápající útočník Interu Milán se minulý týden odpojil od mužstva a odletěl do vlasti, aby se dal psychicky i fyzicky do pořádku. V Sao Paulu by mohl zůstat i po Novém roce, pokud by jej Inter pustil na hostování.

 

inter-calcio.it

Podle spekulací místních médií stojí za poklesem Adrianovy formy problémy s alkoholem a další prohřešky proti životosprávě. "Není to tak, jak si lidé šuškají. Říká se, že si alkoholem řeším soukromé problémy, to ale není vůbec pravda," prohlásil na úterní tiskové konferenci Adriano. Připustil však, že po smrti otce upadl do depresí, které se podepsaly na jeho výkonnosti. "Každý občas zažije hodně krušné chvilky. Já doufám, že se mi podaří toto období překonat a vrátit se k vrcholovému fotbalu."

Urostlého útočníka problémy provázejí už více než rok. V říjnu 2006 jej kouč brazilské reprezentace vyřadil z týmu a doporučil Adrianovi zamyslet se nad tím, jaký má k fotbalu přístup. Nedlouho předtím totiž prosákly zvěsti o Adrianově bouřlivém nočním životě. I v Interu časem vypadl ze sestavy. Klubu došla trpělivost a poslal ho na zotavenou do Brazílie.

Vrátit by se měl 1. ledna, ale možná zůstane v Sao Paulu ještě déle. Tamní prvoligový klub by jej rád získal na hostování, sám hráč by ale raději zpátky do italské ligy. "Sao Paulo má skvělý klub s výborným zázemím, proto tu chci trénovat. Zatím jde ale jen o snahu dostat se zpátky do formy. Možná ale budeme za čas moudřejší," komentoval zvěsti o hostování. Italský deník Tuttosport ale v úterý pro změnu informoval o tom, že na Adriana má políčeno Werder Brémy.

ČTK

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..