Rubriky:

Itálie

Italský fotbalista měl poselství pro fanoušky kvůli koronaviru. Co jim vzkázal?

10. března 2020 19:04 - Reggio Emilia/Praha

Sportovní svět se postupně zastavuje kvůli opatřením proti šíření koronaviru. Rušení sportovních akcí zavedlo Česko, Švýcarsko, Slovensko, Polsko i Itálie a s největší pravděpodobností je budou následovat další země. Italská Serie A bude zastavena minimálně do 3. dubna. Stihl se už dohrát pouze pondělní duel domácího Sassuola proti Brescii. Symbolicky se tak na přechodnou dobu s fanoušky rozloučil fotbalista Francesco Caputo. Co jim vzkázal?

 

Dvaatřicetiletý útočník domácího celku Francesco Caputo se v pondělní dohrávce 26. kola Serie A proti Brescii blýskl dvěma góly. Tribuny mu ale neaplaudovaly, byly totiž prázdné. Přesto fotbalista ukázal, že zdraví je důležitější než sport.

Po jedné ze svých tref se Caputo vydal ke kameramanovi, aby divákům u televize předal své poselství. „Všechno bude v pořádku. Zůstaňte doma v bezpečí," bylo napsáno na papíře.

Tvrdá rána pro český sport! Kvůli koronaviru se omezují akce s účastí nad sto lidí

Italská vláda v pondělí večer zavedla karanténu v celé zemi. V Itálii už se potvrdilo od minulého měsíce 9172 případů nákazy, z toho 463 osob zemřelo. Sportovní dění se kvůli koronaviru omezilo i v Česku. Stát zakáže ode dnešních 18:00 veškeré akce nad 100 lidí.

pb, Sport.cz

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..