Rubriky:

Itálie

Ibrahimovic si odjel léčit do Švédka problémy s kolenem

17. dubna 2008 19:33 - STOCKHOLM

Útočníka Interu Milán Zlatana Ibrahimovice čeká doma ve Švédsku léčba zraněného kolena a některá italská i švédská média dokonce spekulují o tom, že pro hvězdného útočníka by mohla předčasně skončit sezona. Hlavní opora Tre Kronor tak může zmeškat i blížící se mistrovství Evropy.

Inter ve čtvrtek oznámil, že Ibrahimovic odjíždí - prozatím nejméně na deset dnů - do Švédska na léčení s vysvětlením, že doma podstoupí "speciální tréninkový program" k léčení problémů s levým kolenem. Podle některých spekulací se ale jedná o větší potíže, než chce Inter veřejně přiznat. Zatímco loňský podzim se hráči velmi vydařil, v jarní části nejvyšší italské soutěže se zatím Ibrahimovic nedokázal dostat do tempa.

Podle deníku Dagens Nyheter sleduje situaci se stále větším znepokojením i trenér švédské reprezentace Lars Lagerbäck, který má již v polovině května oznámit konečné složení výběru pro mistrovství Evropy. Podle dosavadního vývoje totiž hrozí opakování situace z mistrovství světa v roce 2006, kdy byl Ibrahimovic do reprezentace zařazen se zraněním a poté musel při turnaji odpočívat.

Lagerbäck ale veřejně zatím žádnou nervozitu nepřipouští. V reakci pro deník Aftonbladet uvedl jen tolik, že možnost odpočinku a rehabilitace je pro Ibrahimovice pozitivní. "Přijďte znovu 13. května při oznámení nominace a zeptejte se znovu. Až pak vám povím, jestli jsem nervózní," dodal švédský reprezentační kouč.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..