Obhájce titulu Inter Milán začal remízou se Sampdorií

MILÁN

Remízou 1:1 na hřišti Sampdorie Janov začali fotbalisté Interu Milán svou cestu za čtvrtým titulem mistra italské ligy za sebou. Obhájce titulu sice začal dobře a ujal se vedení po střele švédského kanonýra Ibrahimovice, ale domácí v 68. minutě vyrovnali zásluhou Delvecchia.

Portugalský trenér José Mourinho tak při své premiéře v italské lize získal s Interem překvapivě jen bod.

Lepší start do za sebou mají fotbalisté Udine, kteří vyhráli 3:1 nad Palermem. Domácí poslal do dvoubrankového vedení italský reprezentační kanonýr Di Natale.

Po změně stran hosté snížili zásluhou Bresciana, ovšem již o minutu později Udine znovu odskočilo po zásahu švýcarského reprezentanta Inlera.

Itálie - 1. kolo:
Udine - Palermo 3:1 (9. a 34. Di Natale, 70. Inler - 69. Bresciano), Sampdoria Janov - Inter Milán 1:1 (68. Delvecchio - 33. Ibrahimovic).