Lazio porazilo v italské lize nejtěsnějším rozdílem Palermo

ŘÍM

Fotbalisté Interu Milán porazili v 17. kole italské ligy Sienu 2:1 a dál suverénně vedou tabulku. Obě branky úřadujícího italského mistra vstřelil brazilský krajní obránce Maicon. Sedmadvacetiletý fotbalista v 34. minutě otevřel skóre po rohovém kopu, ale domácí dokázali těsně před přestávkou vyrovnat. Siena držela nerozhodný stav až do 83. minuty, kdy se Maicon tvrdou střelou prosadil podruhé a prodloužil ligovou vítěznou sérii Interu na osm zápasů.

Lazio Řím porazilo na svém stadionu Palermo 1:0. Jedinou branku utkání vstřelil střídající útočník Rocchi, který zakončil rychlou akci spoluhráčů po devíti minutách pobytu na hřišti. Druhá rána pro Palermo přišla v 72. minutě, kdy byl po druhé žluté kartě vyloučen obránce Balzaretti.

Římský celek si tak po pěti zápasech bez vítězství opět připsal tři body. Reprezentační stoper David Rozehnal z Lazia chyběl i na lavičce náhradníků.

Itálie - 17. kolo:
Lazio Řím - Palermo 1:0 (66. Rocchi), Siena - Inter 1:2 (44. Chardžá - 34. a 83. Maicon).