Rubriky:

Itálie

Nedvěd žebro zlomené nemá, jeho pauza bude krátká

11. března 2009 21:10 - TURÍN

Alespoň jedna dobrá zpráva ve středu zastihla českého fotbalistu Pavla Nedvěda, poté co musel vstřebat zklamání z vyřazení svého Juventusu Turín v osmifinále Ligy mistrů od Chelsea a předčasného odstoupení z úterní odvety kvůli poraněným žebrům. Šestatřicetiletý středopolař se dnes v turínské nemocnici podrobil podrobnému vyšetření, které podle klubového webu vyvrátilo možnou zlomeninu.

Nedvědova pauza tak podle všeho nebude příliš dlouhá, ale vedení Juventusu nespecifikovalo, kdy přesně se nejlepší fotbalista Evropy z roku 2003 může vrátit zpět na hřiště. "Jeho stav se bude vyhodnocovat den po dni," stojí v oficiálním prohlášení. Z něj také vyplývá, že Nedvěd vynechal středeční trénink, místo kterého pobýval v nemocnici.

Bývalému kapitánovi české reprezentace se v úterním duelu s Chelsea stal osudným střet s útočníkem soupeře Nicolasem Anelkou, který Nedvěda v běžném souboji trefil kolenem z boku do žeber. Už před tím otřesený Nedvěd musel být ošetřen, když jej už ve druhé minutě záložník Essien zasáhl kolenem do hlavy. Rodák ze Skalné u Chebu nuceně střídal ve dvanácté minutě a poté, co Juventus jen remizoval 2:2, se mu definitivně rozplynul sen o tom, že vyhraje Ligu mistrů. V létě totiž Nedvěd plánuje uzavřít hráčskou kariéru.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..