Rubriky:

Itálie

Prezident Lazia chce hráčům kvůli porážkám zarazit výplaty

6. dubna 2009 15:21 - ŘÍM

Fotbalisté Lazia Řím, mezi které patří i český reprezentant David Rozehnal, prohráli poslední tři zápasy italské ligy a neúspěchy je mohou přijít draho. Předseda klubu Claudio Lotito pohrozil, že pokud hráči nezačnou předvádět lepší výkony, přestane jim vyplácet mzdu.

Představitele klubu a fanoušky rozhněvalo především poslední utkání se Sienou, které Lazio po bezkrevném výkonu prohrálo 0:2. "Můžeme prohrát, ale je třeba vidět bojovnost. Taková prohra je neomluvitelná. Hráči mě neznají, ale já to změním," prohlásil Lotito pro deník Corriere Dello Sport. "Siena svým hráčům neplatila čtyři měsíce. Já vždy své závazky plnil, ale teď to změním, protože takto nemůžeme pokračovat," dodal.

Lazio po podzimu bojovalo o příčky zaručující účast v Lize mistrů, ale v lednu a únoru přestalo vyhrávat a krize vyvrcholila v posledních třech zápasech. Římané prohráli s týmy ze spodní části tabulky Chievem, Catanií a Sienou, aniž by vstřelili gól. Lazio spadlo na devátou příčku tabulky a na čtvrtý Janov ztrácí již 13 bodů.

Po návratu ze Sieny čekalo na hráče v tréninkovém centru zhruba 100 příznivců tvrdého jádra, které je považováno za jedno z nejextrémnějších v Itálii. Někteří fotbalisté podle serveru Cittaceleste.it s fanoušky diskutovali a následně prý dostali ultimátum, že mají poslední šanci ukázat svou oddanost barvám Lazia v následujícím derby s AS Řím.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..