Fotbalisté Juventusu vypadli v semifinále Italského poháru

Fotbalisté Juventusu Turín do finále Italského poháru nepronikli. S Laziem Řím prohráli na vlastním hřišti 1:2, a jelikož stejným výsledkem dopadl i úvodní zápas v Římě, o trofej si zahraje jejich soupeř. Druhého finalistu určí čtvrteční semifinálová odveta mezi Interem Milán a Sampdorií Janov.

Juventusu se začaly postupové sny rozplývat už během prvního poločasu, kdy se trefil hostující kanonýr Zárate. Když krátce po přestávce zvýšil Kolarov na 2:0 pro Lazio, bylo rozhodnuto.

Do druhého poločasu naskočili zkušení Nedvěd, Del Piero a Camoranesi a ještě se snažili se zápasem něco udělat. Del Piero v 64. minutě snížil, Nedvědova snaha o vyrovnání skončila deset minut před koncem na tyči.

V sestavě domácích nechyběl od prvních minut ani český reprezentant Grygera.

Italský fotbalový pohár, odveta semifinále:
Juventus Turín - Lazio Řím 1:2 (64. Del Piero - 38. Zárate, 52. Kolarov), první zápas 1:2, postupuje Lazio.