Udine otočilo za třináct minut zápas s Laziem

ŘÍM

Fotbalisté Udine porazili ve 35. kole italské ligy Lazio Řím na jeho hřišti 3:1 a popáté za sebou v lize zvítězili. Domácí tým po bezbrankovém prvním poločase dostal do vedení v 56. minutě útočník Rocchi. Hosté ale během třinácti minut výsledek otočili.

Nejdříve vyrovnal v 60. minutě střídající útočník Flores, který skóroval jen několik vteřin po příchodu na trávník, a rozdílový gól vstřelil středopolař D'Agostino. Výsledek pak zpečetil z pokutového kopu čtyři minuty před koncem forvard Quagliarella. V domácí obraně odehrál celý zápas David Rozehnal.

V druhém dnešním zápase deklasovala Sampdoria na svém hřišti poslední Regginu 5:0. Hosté usnadnili domácím situaci v 19. minutě po vyloučení uruguayského obránce Valdeze.

Italská fotbalová liga - 35. kolo:
Sampdoria Janov - Reggina 5:0 (1. a 31. Dessena, 37. Delvecchio, 46. Marilungo, 52. Pazzini), Lazio Řím - Udine 1:3 (56. Rocchi - 60. Flores, 69. D'Agostino, 86. Quagliarella z pen.).