Rubriky:

Itálie

Hleb do Interu nechce, výměnu Eto'a za Ibrahimovice to neohrozí

24. července 2009 13:56 - BARCELONA

Běloruský fotbalista Alexandr Hleb nakonec zřejmě zůstane v Barceloně a neodejde spolu se Samuelem Eto'oem do Interu Milán výměnou za Zlatana Ibrahimovice. To by však nemělo ohrozit příchod švédského útočníka do kádru španělského mistra a vítěze Ligy mistrů. Hleb svůj záměr zůstat uvedl v dnešním prohlášení.

"Mám v Barceloně platnou smlouvu a v současnosti se s týmem připravuji na novou sezonu. Mým cílem je prosadit se tady," uvedl Hleb. "O žádném přesunu do Interu nic nevím a rozhodně nikam neplánuji jít," dodal.

Španělská média dosud informovala o tom, že Hleb má jít spolu s Eto'em do Interu, který by navíc za Ibrahimovice měl vyinkasovat 40 miliónů eur. V případě, že Hleb v katalánském celku zůstane, finanční částka se zřejmě zvýší na 50 miliónů eur (asi 1,27 miliardy korun).

Eto'ova tržní cena se odhaduje na 35 miliónů eur, což znamená, že se Ibrahimovic může stát neoficiálně druhým nejdražším hráčem historie po Cristianovi Ronaldovi, za kterého Real Madrid v červnu zaplatil Manchesteru United 96 miliónů eur (asi 2,49 miliardy korun).

Výměna by měla být dotažena příští týden, oba hráči se již dohodli v nových působištích na smlouvách. Nyní již jen dolaďují detaily se svými dosavadními zaměstnavateli. Především Kamerunec Eto'o se nemůže dohodnout s Barcelonou na vyplacení odstupného.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..