Interu se nepovedl vstup do sezóny, doma jen remizoval s nováčkem

Italský fotbalový mistr Inter Milán nezahájil novou sezónu dobře. Na domácím hřišti v neděli jen remizoval s nováčkem z Bari 1:1. Domácí navíc nedokázali dát gól ze hry a prosadili se jen v 56. minutě, kdy kanonýr Samuel Eto'o potrestal z pokutového kopu faul na kolegu z útoku Diega Milita.

Kamerunský útočník se tak zapsal mezi střelce hned v prvním ligovém utkání po příchodu z Barcelony. Eto'o, jenž přišel do Interu v létě výměnou za Zlatana Ibrahimoviče, mohl za několik okamžiků vedení pojistit, ale z vyložené šance minul.

Bari, které se vrátilo mezi elitu poprvé od roku 2001, vyrovnalo v 74. minutě. Běloruský forvard Kutuzov se dostal po akci spoluhráče před branku, kde měl dost času přesně zakončit. Obrana Interu v čele s brazilskou posilou z Bayernu Lúciem zaspala a způsobila milánskému velkoklubu první ztrátu v cestě za pátým titulem za sebou.