Inter Milán srovnal dvoubrankové manko a remizoval s Bari

Fotbalisté vedoucího Interu Milán remizovali ve 20. kole italské ligy s nováčkem z Bari na soupeřově hřišti 2:2 a po sérii tří ligových výher poprvé ztratili body. Rozhodčí v utkání nařídil tři penalty v rozmezí patnácti minut. První dvě proměnili domácí, ze třetího pokutového kopu vyrovnal Inter.

Diego Milito z Interu Milán

Bari poslal do vedení po hodině hry z pokutového kopu Brazilec Barreto, který už o čtyři minuty později ze stejného místa zdvojnásobil domácí vedení.

Hosté se vzpamatovali o šest minut později díky gólu útočníka Panděva. Makedonec se trefil poprvé od svého zimního příchodu z Lazia. Bod svěřencům trenéra Mourinha zajistil čtvrthodiny před koncem ze třetí penalty v utkání argentinský střelec Milito svým dvanáctým ligovým gólem.

Italská fotbalová liga - 20. kolo:
Cagliari - Livorno 3:0 (3. a 50. Larrivey, 64. Jeda), Bari - Inter Milán 2:2 (59. z pen. a 63. z pen. Barreto - 69. Panděv, 74. Milito z pen.).