AC Milán vypadl ve čtvrtfinále Italského poháru s Udine

MILÁN

Po nedělní porážce v městském derby s Interem neuspěli fotbalisté AC Milán ani v Italském poháru. Ve čtvrtfinálovém utkání ve středu podlehli doma Udine 0:1 a přišli o šanci získat trofej. Pohár pro vítěze se jim vzdaluje také v lize, kde ztrácejí na druhém místě na Inter již devět bodů. Mají však zápas k dobru.

Záložník Udine Gaetano D´Agostino (vpředu) bojuje o míč s Davidem Di Gennarem z AC Milán

Udine, které je v Serii A až sedmnácté, zvítězilo díky gólu švýcarského reprezentanta Goekhana Inlera z 55. minuty. V semifinále narazí na AS Řím. V 90. minutě měl šanci vyrovnat stav zápasu proti svému bývalému týmu Marek Jankulovski, ale halfvolejem netrefil branku. V záloze AC odehrál celý zápas.