Rubriky:

Itálie

Rozezlení fanoušci narušili trénink fotbalistů Lazia Řím

9. února 2010 20:06 - ŘÍM

Fotbalisté Lazia Řím dnes nemohli trénovat, jelikož v jejich tréninkovém centru protestovaly stovky fanoušků kvůli špatným výsledkům a propadu klubu na sestupové příčky italské ligy. Někteří hráči údajně ze strachu z fanoušků raději zůstali doma. Podle italských médií byli tři fanoušci zraněni a dalších pět zatčeno za výtržnosti.

Již v pondělí proti krizi Lazia protestoval i jeden z jeho nejznámějších fanoušků televizní komik Gabriele Paolini, který nahý skočil do fontány di Trevi.

Lazio, které v roce 2000 získalo s Pavlem Nedvědem v sestavě italský titul, prožívá jednu z nejhorších sezon v historii, když ze 23 zápasů vyhrálo jen čtyři. Po nedělní porážce 0:1 s Catanií se hráči římského celku propadli již na 18. příčku, která znamená sestup do Serie B, kde naposledy Lazio působilo v roce 1988.

Z krize by Laziu mohl pomoci trenér Edy Reja, kterého se Lazio snaží získat z chorvatského Hejduku Split za 142 tisíc euro (asi 3,7 milionu korun). Dosavadní kouč Davide Ballardini by měl být v nejbližších dnech odvolán.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..