Inter remizoval s Fiorentinou, do čela může jít AS Řím

Fotbalisté vedoucího Interu Milán remizovali v sobotním 33. kole italské ligy s Fiorentinou na jejím hřišti 2:2 a počtvrté za sebou v domácí soutěži nevyhráli na stadiónu soupeře. Na první příčce může úřadujícího mistra vystřídat druhý AS Řím, pokud v neděli porazí Atalantu Bergamo.

Zklamané reakce hráčů Interu milán Estebana Cambiassa (vlevo) a Lucia při utkání s Fiorentinou.

Úvodní branku dnes vstřelil už po deseti minutách brazilský útočník Keirrison. Inter, který v úterý postoupil přes CSKA Moskva do semifinále Ligy mistrů, se zvedl v závěru druhého poločasu. Nejprve vyrovnal v 74. minutě svým devatenáctým ligovým gólem v sezoně nejlepší střelec týmu Milito a o sedm minut později dokonce otočil skóre Kamerunec Eto'o.

Hosté se však radovali z vedení jen minutu, než srovnal dánský obránce Kroldrup na konečných 2:2.

Itálie - 33. kolo
Neapol - Parma 2:3 (3. Quagliarella, 78. Hamšík - 64. Antonelli, 68. Lucarelli, 87. Jiménez), Fiorentina - Inter Milán 2:2 (11. Keirrison, 82. Kroldrup - 74. Milito, 81. Eto'o).