Rubriky:

Itálie

Jankulovski chce zůstat v Miláně, přestože s ním trenér nepočítá

16. srpna 2010 15:21 - MILÁN

Český fotbalista Marek Jankulovski odmítl nabídky na přestup a hodlá nadále pokračovat v AC Milán. A to i přesto, že nefiguruje v plánech nového trenéra milánského celku Massimiliana Allegriho. Za rok mu však končí smlouva a již dříve se nechal slyšet, že se pak zřejmě vrátí do Baníku Ostrava. "Jsem si vědom toho, že nejsem v plánech trenéra, ale chci zůstat v Miláně. Mám tu platnou smlouvu, a tak klub musí mé rozhodnutí respektovat," uvedl Jankulovski pro Sky Sport 24.

 

Michaela Říhová, Právo

Třiatřicetiletý Jankulovski přitom měl několik konkrétních nabídek na přestup. Usiloval o něj italský vicemistr AS Řím, na spadnutí byla i jeho výměna do Janova za Salvatora Bocchettiho. Jankulovski to však odmítl.

Neschyluje se zatím ani k jeho návratu na Bazaly. Jankulovski sice rozvířil další kolo spekulací tím, že v neděli z tribuny sledoval zápas Baníku s Olomoucí, ale ostravští fanoušci si na něj budou muset zřejmě ještě minimálně rok počkat.

"Žádný pokrok nenastal. S Markem jsme se sešli, ale víceméně jsme ho jen ujistili v tom, že Baník o něj má dlouhodobý zájem a hráč má u nás dveře otevřené," poznamenal předseda představenstva Jakub Kahoun. Jankulovski každopádně už dříve deklaroval, že kariéru chce ukončit právě v Baníku.

Odchovanec ostravského fotbalu přišel do AC Milán v roce 2005 z Udine. Od té doby i vinou řady zranění odehrál za Rossoneri 112 zápasů a vstřelil čtyři branky.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Itálie

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..