Fotbalisté Interu Milán vyhráli v Janově díky chybě brankáře

Fotbalisté Interu Milán zvítězili v devátém kole italské ligy na hřišti FC Janov 1:0 gólem Muntariho, který skóroval poprvé v letošním roce. V tabulce jsou obhájci mistrovského titulu druzí se ztrátou jednoho bodu na Lazio Řím, které čeká nedělní zápas v Palermu.

Sulley Muntari z Interu Milán se raduje z branky, kterou vstřelil do janovské sítě.

Ghanský záložník Muntari se trefil v třetí nastavené minutě prvního poločasu. Po jeho střele z 25 metrů se ale na gólu velkou měrou podepsala chyba domácího brankáře Eduarda.

Muntariho přitom nový trenér Interu Rafael Benítez zatím příliš nevyužíval. I dnes ho poslal na hřiště až v 19. minutě jako střídajícího hráče místo zraněného Estebana Cambiassa.

Další branky už letošní vítěz Ligy mistrů nepřidal, naopak při několika šancích domácího kanonýra Luky Toniho se hosté ubránili jen se štěstím. Popáté za sebou tak Inter vstřelil v ligovém utkání nejvýš jeden gól.