AC Milán neudržel proti Sampdorii vedení a jen remizoval

ŘÍM

Fotbalisté AC Milán remizovali ve 14. kole italské ligy v Janově se Sampdorií 1:1 a neúplnou tabulku vedou o čtyři body před Laziem Řím.

Robinho vstřelil gól do sítě Sampdorie.

Hosté v domácí soutěži přerušili čtyřzápasovou vítěznou sérii a z posledních deseti ligových utkáních teprve podruhé nevyhráli. Poprvé po čtyřech soutěžních utkáních se gólově neprosadila největší střelecká hvězda AC Zlatan Ibrahimovic.

Autor dosud sedmi branek v Serii A připravil dvě minuty před koncem prvního poločasu úvodní gól Brazilci Robinhovi. Hosté však vedení neudrželi a v 59. minutě vyrovnal nejlepší střelec Sampdorie Giampaolo Pazzini.

Italská fotbalová liga - 14. kolo:
Sampdoria Janov - AC Milán 1:1 (59. Pazzini - 43. Robinho), Juventus Turín - Fiorentina 1:1 (82. Pepe - 4. vlastní Motta).