Živě

Útočník Cassano z AC Milán prý prodělal mozkovou příhodu

31. října 2011 21:32 - MILÁN

Italský fotbalový útočník Antonio Cassano z AC Milán podle agentury ANSA prodělal o víkendu mozkovou příhodu. Po sobotním ligovém zápase na hřišti AS Řím měl devětadvacetiletý hráč problémy s řečí, viděním i hybností a byl hospitalizován. Vedení italského mistra spekulace médií o mrtvici nepotvrdilo a uvedlo, že čeká na výsledky dalších testů.

 

Stefano Rellandini, Reuters

"Kolující zprávy s hypotetickou diagnózou nemohou být považovány za pravdivé, neboť nepocházejí z oficiálních lékařských zdrojů," uvedl klub v prohlášení, v němž rovněž konstatoval, že se hráčův stav zlepšuje.

Fotbalistův agent prohlásil, že s Cassanem dnes mluvil a italský reprezentant prý vypadal normálně. Mužstvo AC bez něj odletělo do Běloruska k utkání Ligy mistrů s Borisovem.

"Chceme odehrát dobrý zápas i pro něj. Doufám, že bude co nejdříve zpátky," řekl trenér Massimiliano Allegri. "Určitě se zotaví a všechno bude dobré," uvedl viceprezident klubu Adriano Galliani.

Cassano před měsícem pomohl AC jedním gólem k vítězství 2:0 nad Plzní. V sobotu proti AS Řím nastoupil na poslední čtvrthodinu.

ČTK

Časová osa: Itálie

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..