Cassano napadl reportérku, za konflikt se už omluvil

21. prosince 2011 14:31 - ŘÍM

Italský fotbalista Antonio Cassano, který se zotavuje po operaci srdce, napadl televizní reportérku s kameramanem natáčející volby v Janově. Devětadvacetiletý útočník AC Milán se do nich nevybíravě pustil v domnění, že sledují jeho rodinu, a posléze se dvojici omluvil.

 

Alessandro Garofalo, Reuters

Napadenou reportérkou byla shodou okolností dcera bývalého hráče Cassanova někdejšího klubu Sampdorie Janov Enrika Nicoliniho a kameraman Edoardo Elemento z televizní stanice Telenord. "Je po problému," citovala agentura ANSA Nicoliniho. "Antonio mi ráno volal, že nikoho nechtěl urazit. Měl jen špatnou náladu a Jessice i kameramanovi se omluvil," dodal.

Cassano neměl v minulosti ke kontroverzním výstřelkům nikdy daleko, v poslední době se však zklidnil. Za potyčku by navíc tentokrát neměl nést následky, protože reportérka s kameramanem na něj po omluvě nepodali trestní oznámení.

Cassano se operaci srdce podrobil začátkem listopadu, kdy měl po utkání na hřišti AS Řím problémy s řečí, viděním i hybností. Bývalý útočník Realu Madrid už začal s rehabilitací a na hřišti by se měl objevit nejdříve v dubnu.

ČTK

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..