Siena i v deseti postoupila poprvé do semifinále Italského poháru

MILÁN

Fotbalisté Sieny postoupili poprvé v historii do semifinále Italského poháru. Aktuálně sedmnáctý tým tabulky Serie A vyhrál v dnešním čtvrtfinále na hřišti Chieva Verona 1:0 navzdory tomu, že musel hrát třetinu duelu v deseti.

Jediný gól zápasu vstřelil v 54. minutě Mattia Destro. Hned šest minut nato byl vyloučen jeho spoluhráč Paolo Grossi a Siena musela půl hodiny vedení hájit v oslabení. Za Chievo odehrál celý zápas záložník Kamil Vacek.

V semifinále se Siena utká s Neapolí, která díky dvěma gólům Edinsona Cavaniho porazila 2:0 Inter Milán. Již v úterý postoupil Juventus díky vítězství 3:0 nad AS Řím, jeho soupeřem bude vítěz čtvrtečního utkání AC Milán - Lazio Řím.

Italský fotbalový pohár - čtvrtfinále:
Chievo - Siena 0:1 (54. Destro), Neapol - Inter Milán 2:0 (51. a 90.+3 z pen. Cavani).