Juventus si díky dvěma gólům Matriho upevnil vedení v Serii A

ŘÍM

Fotbalisté Juventusu Turín porazili díky dvěma gólům Alessandra Matriho ve 20. kole italské ligy třetí Udine 2:1 a upevnili si první místo v tabulce. Stará dáma vede soutěž bez porážky o čtyři body před AC Milán, který má k dobru nedělní duel s Cagliari.

Juventus v předešlých čtyřech zápasech s Udine pouze jednou získal všechny tři body, dnes byl ale na od začátku střelecky aktivnější a tři minuty před přestávkou vyjádřil svoji převahu vedoucím gólem.

Udine sice v pohledném utkání v 56. minutě srovnalo, za dalších šest minut však podruhé skóroval Matri a devátým gólem v sezoně zajistil Juventusu důležité tři body. Stará dáma jako jediná zůstává v Serii A stále neporažena.

20. kolo italské fotbalové ligy:
Catania - Parma 1:1 (33. Bergessio - 43. Modesto), Juventus Turín - Udine 2:1 (42. a 62. Matri - 56. Flores).