Inter podlehl poslednímu nováčkovi a na výhru čeká čtyři utkání

MILÁN

Fotbalisté Interu Milán v italské lize nezvítězili počtvrté v řadě. Ve 23. kole Serie A doma podlehli poslednímu nováčkovi z Novary 0:1, přestože posledních deset minut hráli v početní výhodě. Hosté teprve potřetí v sezóně vyhráli a dotáhli se na předposlední Cesenu.

Inter sice oproti dvěma posledním utkáním, ve kterých pokaždé inkasoval čtyři branky, zlepšil obranu, čisté konto ale dokázat neudržel. V 56. minutě po jeho rohovém kopu předvedla Novara bleskový protiútok a hostující útočník Andrea Caracciolo se technickou střelou z dálky nemýlil.

Svěřenci trenéra Claudia Ranieriho se přiblížili srovnání nejvíce v závěru, kdy hosté dohrávali bez vyloučeného Ivana Radovanoviče. V největší šanci ale trefil Wesley Sneijder jen břevno.

V dalších zápasech nedělního programu Serie A se rozešly bez branek Lecce s Bergamem a Catania rozstřílela Janov překvapivě jasně 4:0. Zápasy Parma - Fiorentina a Boloňa - Juventus Turín musely být odloženy vinou přívalů sněhu.