AC Milán - AS Řím 2:1

AC Milán díky Ibrahimovicovi otočil duel s AS Řím a vede o sedm bodů

24. března 2012 21:06 - Milán
(Aktualizováno: 24. března 2012 23:10)

Fotbalisté AC Milán otočili v italské lize zápas s AS Řím a díky dvěma gólům Zlatana Ibrahimovice vyhráli 2:1. Obhájce titulu vede tabulku o sedm bodů před Juventusem Turín, který má k dobru nedělní zápas s Interem Milán.

Vasilij Fedosenko, Reuters

AS Řím poslal na milánském San Siru do vedení v předposlední minutě prvního poločasu Pablo Osvaldo. Osm minut po změně stran však vyrovnal z penalty Ibrahimovic a nejlepší střelec soutěže sedm minut před koncem svou 22. trefou v sezoně dokonal obrat.

Domácí "Rossoneri" po většinu zápasu dominovali a po ranách Stephana El Shaarawyho a Sulleye Muntariho dvakrát trefili břevno. Po dnešní čtvrté ligové výhře v řadě udělali další krok k obhajobě titulu a zvedli si sebevědomí před středečním čtvrtfinále Ligy mistrů s Barcelonou.