Juventus - AS Řím 4:1Zemanův AS Řím utrpěl v italské lize s Juventusem debakl

Turín

Fotbalisté AS Řím s českým trenérem Zdeňkem Zemanem utrpěli ve šlágru italské ligy s Juventusem Turín debakl 1:4. Obhájce titulu si na svém hřišti vypracoval tříbrankový náskok už v úvodní dvacetiminutovce a po neúplném šestém kole vede tabulku o tři body před Neapolí.

Juventus se zase mohl radovat...

Juventus svého rivala dokonale zaskočil. Už v jedenácté minutě otevřel skóre z trestného kopu Pirlo, pět minut po něm zvýšil z penalty další záložník Vidal a v 19. minutě korunoval povedený úvod útočník Matri.

Zemanovi svěřenci se vzpamatovali pozdě a v 69. minutě pouze snížil forvard Osvaldo z druhého pokutového kopu zápasu. V poslední minutě navíc uzavřel skóre čtvrtou brankou "Staré dámy" střídající Giovinco.

V dalším dnešním utkání remizoval vicemistr AC Milán v Parmě 1:1 a po dalším nepřesvědčivém představení zůstává ve středu tabulky.

Italská fotbalová liga - 6. kolo:
Parma - AC Milán 1:1 (66. Galloppa - 50. El Shaarawy), Juventus Turín - AS Řím 4:1 (11. Pirlo, 16. Vidal, 19. Matri, 90. Giovinco - 69. Osvaldo z pen.).