Palermo

Nevídaná hrubá chyba, která stála sicilský tým vítězství. Fotbalisté Palerma nebyli z počínání svého brankáře Stefana Sorrentina v nedělním zápase s Boloňou (1:1) dvakrát nadšení - čtyřiatřicetiletý gólman se ztrapnil tak lajdáckým zákrokem, za který by se styděli i mladší žáci. Hostující útočník Manolo Gabbiadini přišel v 17. minutě ke gólu jako slepý k houslím.

Kiks brankáře Palerma Stefana Sorrentina.

Palermo, bojující o záchranu v italské Serii A, sice na domácím hřišti brzy vedlo, ale jen několik minut po vedoucí trefě Slovince Iličiče si domácí příznivci nevěřícně klepali na čelo. Obránce Michel Morganella totiž poslal malou domů brankáři Stefanu Sorrentinovi, který si zřejmě na poslední chvíli uvědomil, že míč nesmí chytit do své náruče.

Zkušený brankář mohl v klidu zvolit odkop, místo toho ale zazmatkoval, padl na trávník a míč mu proklouzl pod tělem a nohou přímo ke kopačkám forvarda Boloni Gabbiadiniho. Jednadvacetiletý hostující fotbalista nabídnuté příležitosti okamžitě využil, čímž rozhodl o dělbě bodů.

Palermo po školácké chybě svého brankáře zůstalo na 18. a tedy i první sestupové pozici italské ligy.