Juventus - Cagliari 1:1Juventus remizoval s Cagliari a klubový rekord nevyrovná

Turín

Ligový mistr Juventus Turín na desátou výhru v řadě nedosáhl. V 37. kole italské ligy na domácím hřišti jen remizoval s Cagliari 1:1. Domácí fotbalisté, kteří bezprostředně po zápase převzali trofej pro vítěze italské ligy, tak nevyrovnají klubový rekord ze sezony 2005/06, kdy získali 91 bodů.

Fotbalisté Juventusu zvedli nad hlavu mistrovský titul.

Kolo před koncem soutěže mají svěřenci trenéra Conteho v tabulce 87 bodů. Rekord italské ligy drží Inter Milán, který v sezoně 2006/07 získal o deset bodů více.

Juventus prohrával s Cagliari od 12. minuty, kdy gólmana Marka Storariho prostřelil Victor Ibarbo. Remízu domácím zachránil po půlhodině hry desátou ligovou trefou Černohorec Mirko Vučinič.

Fotbalisté Pescary, kteří jsou již jistými sestupujícími, prohráli počtvrté za sebou a celkově posedmadvacáté, když podlehli Catanii na jejím hřišti 0:1. O jedinou branku zápasu se postaral v 52. minutě Argentinec Alejandro Gómez. Catania je v tabulce devátá, dva body před Interem Milán. Ten však má k dobru nedělní duel s Janovem.