Rubriky:

Itálie

Kozák je na prodej, hlásí Lazio. Zájemce ale musí složit osm miliónů eur

16. července 2013 11:47 - Řím

Fotbalový reprezentant Libor Kozák může odejít z Lazia Řím. Šéf klubu z italské metropole Claudio Lotito vzkázal zájemcům o Kozákovy služby, že čtyřiadvacetiletý nejlepší střelec minulého ročníku Evropské ligy bude volný pouze na přestup a za osm miliónů eur (208 miliónů korun).

 

Vlastimil Vacek, Právo

Dohady o Kozákově odchodu jsou na Apeninském poloostrově koloritem každého přestupového období. Opavský odchovanec, který v Laziu dlouhodobě bojuje o místo v základní sestavě, se i letos ocitl v hledáčku několika účastníků Serie A, ale snaha Verony, Livorna nebo Chieva získat českého útočníka na hostování se pravděpodobně mine účinkem.

Lotito v úterním vydání listu Corriere dello Sport utišil spekulace kolem Kozáka tím, že zafixoval výstupní klauzuli na osmi miliónech eur. Reprezentačního útočníka, který má v Římě smlouvu do roku 2015, podle něj Lazio navíc pustí jedině na přestup.

Kozák v uplynulé sezóně zazářil v Evropské lize, kde od kouče Vladimira Petkoviče dostával na rozdíl od italské ligy mnohem více šancí. Nastřílel osm gólů a stal se nejlepším kanonýrem této soutěže.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..