Rubriky:

Itálie

Tévez už s návratem do argentinské reprezentace nepočítá

7. srpna 2013 18:54 - Buenos Aires

Útočník Carlos Tévez už nepočítá s tím, že by si ještě někdy zahrál za argentinskou reprezentaci. Devětadvacetiletý fotbalista Juventusu navíc v rozhovoru pro latinskoamerickou stanici ESPN uvedl, že nebýt zájmu turínského klubu, už by ukončil kariéru.

 

Facebook

V reprezentaci se Tévez naposledy objevil před dvěma lety, po nástupu trenéra Alejandra Sabelly už pozvánku do národního týmu neobdržel. "Je to minulost, uzavřená kapitola a víc k tomu už nemám, co říct. Nechci, aby to vypadalo, že si říkám o šanci se vrátit," prohlásil.

Tévez také prozradil, že kdyby za ním v červnu nepřišel Juventus, nejspíš by ukončil kariéru. Přispělo k tomu čtyřleté působení v Manchesteru City, kde se předloni odmítl jít při utkání Ligy mistrů rozcvičovat a po hádce s tehdejším trenérem Robertem Mancinim odjel trucovat do Argentiny. "Vždycky jsem říkal, že skončím v osmadvaceti a po konfliktu s Robertem jsem k tomu neměl daleko," uvedl Tévez.

Byl jsem unavený

"Také jsem byl unavený. Byl jsem v Anglii šest let, přitom na to, že tam budu tak dlouho, by nikdo nevsadil ani cent," dodal bývalý hráč Manchesteru United a West Hamu.

"Navíc jsem vyhrál úplně všechno. Ligu mistrů a Premier League s United, Anglický pohár s City, které před tím hrozně dlouho žádnou trofej nezískalo," řekl Tévez, který celkem v Anglii získal tři mistrovské tituly - dva s United a jeden s City.

"Po čase ale přijde okamžik, kdy vás to přestane bavit a fotbal vás omrzí. Chtěl jsem skončit, ale ozval se Juventus, jeden z největších klubů v Evropě...," prohlásil Tévez.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..