Rubriky:

Itálie

Naštvaní fanoušci AC Milán zablokovali hráčům východ ze stadiónu

24. listopadu 2013 12:58 - Milán

Fanouškům AC Milán už dochází trpělivost s výkony týmu a obracejí se proti hráčům. Po remíze 1:1 v sobotním ligovém utkání proti Janovu zablokovalo zhruba 300 příznivců východ ze stadiónu, takže fotbalisté nemohli odjet. Situaci až zhruba po hodině vyřešila intervence milánských hvězd.

 

Alessandro Garofalo, Reuters

Milán už v Serii A nevyhrál pět zápasů a v neúplné tabulce mu patří až jedenácté místo. S Janovem remizovali "červenočerní" navzdory tomu, že soupeř hrál 55 minut o deseti. Mario Balotelli navíc neproměnil penaltu. Fanoušci hrozili hráčům už během zápasu, skandovali "Styďte se" a "Počkáme si na vás s holemi".

Situaci po zápase, kdy hráči zůstali prakticky uvězněni v útrobách San Sira, se pokusil nejprve vyřešit Balotelli. Policisté ho však mezi rozvášněné ultras nepustili a dovolili to až brazilskému navrátilci Kaká a brankáři Christianu Abbiatimu.

Ti fanouškům slíbili, že budou do zápasů dávat více snahy a také dohlédnou na životosprávu některých spoluhráčů, kteří podle příznivců v týdnu ponocují. Až po intervenci hvězd se ultras rozešli a po půlnoci mohl týmový autobus konečně opustit stadión.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..