Rubriky:

Itálie

Šéfovi Lazia za prodej záložníka Hernanese hrozí smrtí

4. února 2014 08:18 - Řím

Prezident fotbalistů Lazia Řím Claudio Lotito si vyslechl již přes padesát výhrůžek smrtí kvůli tomu, že v pátek prodal klíčového záložníka Hernanese do konkurenčního Interu Milán. Brazilský středopolař patřil od svého příchodu v roce 2010 mezi hlavní postavy Lazia.

 

Giorgio Perottino, Reuters

"Včera jsem měl 50 až 80 telefonátů od pseudofanoušků. Chtěli, abych odešel z Lazia. Také mi vyhrožovali smrtí. Mám ochranku, fanoušci jsou sice důležitou součástí klubu, ale tentokrát překročili určitou hranici," řekl Lotito novinářům.

Mějte informace ze sportu vždy po ruce! Stáhněte si do telefonu aplikaci Sport.cz na Google Play a AppStore.

Jednoho telefonátu se šestapadesátiletý funkcionář dočkal i během tiskové konference. "Kdo je tam?" zeptal se. "Je to fanoušek Lazia," obrátil telefon k novinářům. "Chce, abych z Lazia co nejdříve vypadl," zprostředkoval obsah hovoru.

Odchodu brazilského reprezentanta Hernanese prý nešlo zabránit. "Bylo to jeho rozhodnutí, dohodl se s Interem. Co jsem měl dělat? Kdyby tu zůstal, byl by nešťastný, vydržel by do června, předvedl se na mistrovství světa a odešel zadarmo," vysvětlil Lotito.

Několik výhrůžek dostal Lotito údajně i v září, když klub neuspěl ve snaze přivést útočníka Buraka Yilmaze z Galatasaraye.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..