Prandelli zvažuje, že po MS přece jen zůstane na italské lavičce

3. března 2014 16:03 - Milán

Trenér Cesare Prandelli možná bude po letním mistrovství světa pokračovat na lavičce italské fotbalové reprezentace. Šestapadesátiletý kouč přehodnotil své úmysly a dnes připustil, že uvažuje o prodloužení smlouvy s Azzurri.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Co se týče prodloužení smlouvy, došlo k určitým změnám. Nyní o prodloužení smlouvy přemýšlím, nediktuji si nějaké podmínky, ale už existuje určitý technický projekt. Uvidíme v polovině března," uvedl Prandelli.

Bývalého záložníka měla přesvědčit nabídka, že bude mít větší vliv na mládežnické kategorie včetně jednadvacítky. Větší pravomoci by měl mít podle agentury AP i vzhledem k týmům v domácí soutěži.

Prandelli převzal italský tým po Marcellu Lippim v roce 2010 po vyřazení v základní skupině světového šampionátu. Do reprezentace prosadil atraktivnější ofenzivní styl, díky němuž Italové došli do finále mistrovství Evropy v roce 2012. Po pohodlném postupu z "české" kvalifikační skupiny se představí i na letošním MS v Brazílii.

ČTK

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..