Hellas Verona - Inter 0:2Hellas bez útočníka Rabušice prohrál doma s milánským Interem

Verona

Fotbalisté Interu Milán vyhráli ve 28. kole italské ligy na hřišti Hellasu Verona 2:0 a posunuli se na čtvrtou příčku v tabulce. Útočník domácích Michael Rabušic si druhý start v Serii A nepřipsal.

Nad očekávání hrající nováček Hellas byl před duelem jen čtyři body za Interem, v důležitém souboji však potvrdil špatnou formu z domácích zápasů, ve kterých čeká na výhru už od prosince.

Soupeř se dostal do vedení ve 14. minutě, kdy před odkrytou brankou stačilo nastavit nohu útočníkovi Rodrigu Palaciovi po výborném uvolnění Jonathana. Brazilský křídelník Jonathan se pak postaral i o druhý gól, který sám vstřelil v 63. minutě.