Bari

Jako kdyby se fotbalista Gianmario Comi vzhlédl v uruguayském útočníkovi Luisi Suárezovi, který se kromě svého nesporného fotbalového kumštu zviditelnil také několikerým kousnutím protihráče. Comi zuby použil v zápase Italského poháru a nakonec si mohl mnout ruce, protože se výrazně podílel na obratu v zápase.

Skandál v Italském fotbalovém poháru

Tým z Bari se totiž dostal v poslední minutě úvodního poločasu do vedení, když se prosadil Ligi. Od 54. minuty ale hráli domácí o deseti. Při zahrávání standardní situace totiž forvard Avellina Comi kousl do paže Giuseppeho De Luku.

Fotbalista Bari si ale nic nenechal líbit a Comiho zápasnickým chvatem poslal k zemi. To, na rozdíl od kousnutí, sudímu neušlo a promptně vytáhl z kapsičky červenou kartu.

Jak moc se mýlil, mohl zjistit až po zápase. Ke vší smůle fotbalistů Bari navíc o pouhé tři minuty později právě hříšník Comi vyrovnal, Avellino nakonec vyhrálo 2:1 a postoupilo. Vítězný gól zařídil osm minut před koncem Pozzebon.