Rubriky:

Itálie

Návrat ztraceného kanonýra? Torres by mohl zamířit do Atlétika Madrid

24. prosince 2014 11:27 - Madrid

Stal se nejmladším kapitánem Atlétika Madrid, předpovídali mu zářivou kariéru. Jenže v posledních letech se španělský útočník Fernando Torres hodně trápí a v zimě pravděpodobně znovu změní dres. Hráč AC Milán by se po osmi letech mohl znovu objevit na stadiónu Vicenteho Calderóna.

 

Profimedia.cz

Torres se po neúspěšném působení v Chelsea i AC Milán snaží znovu nastartovat kariéru a podle všeho touží po návratu domů. Možný návrat třicetiletého fotbalisty naznačil prezident španělského celku Enrique Cerezo.

"Torres v našem klubu není, ale neznamená to, že v něm v budoucnu nebude," citovala funkcionáře agentura Reuters. "Momentálně máme skvělý tým a budeme bojovat o všechny tři trofeje. Jsme silní na všech postech, ale i tak můžeme do konce ledna někoho přivést," dodal Cerezo.

Torres odešel z Atlétika v roce 2007 do Liverpoolu, odkud po čtyřech letech zamířil za 50 miliónů liber do Chelsea. V londýnském klubu však zcela sešel a letos v létě se pokusil kariéru restartovat hostováním v AC Milán. Ani v Itálii se však mistr světa a Evropy neprosadil a v deseti utkáních dal jedinou branku.

ČTK, Sport.cz

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..