Itálie

Parma - Cagliari 2:1

Hušbauer při premiéře v Cagliari nenadchl. Zola ho po poločase stáhl a jeho tým prohrál

14. ledna 2015 19:54 - Parma

Český fotbalový reprezentant Josef Hušbauer nezačal své angažmá v italském Cagliari úplně ideálně. V osmifinále Italského poháru na hřišti Parmy dostal šanci v základní jedenáctce, jenže už o poločase byl za stavu 1:0 pro domácí střídán. Cagliari nakonec prohrálo 1:2.

Vlastimil Vacek, Právo

Hušbauerův odchod ze Sparty do týmu Serie A se oficiálně dotáhl v sobotu a už ve středu mohl reprezentační záložník při své premiéře v novém týmu nastoupit od první minuty. Kouč Gianfranco Zola však nejspíš s jeho přínosem úplně spokojen nebyl.

Cagliari inkasovalo gól těsně před odchodem do kabin a kouč poslal po přestávce na hřiště místo českého středopolaře Godfreda Donsaha.

Parma měla i na úvod druhé půle převahu, nicméně hostům se zásluhou Marka Saua podařilo dvacet minut před koncem z ojedinělé akce srovnat. V závěru zápasu však vystřelil domácím výhru Andrea Rispoli.