Juventus - AC Milán 3:1Juventus porazil AC Milán a vede italskou ligu o deset bodů

Fotbalisté Juventusu porazili v dnešním 22. kole italské ligy AC Milán 3:1. Obhájce titulu si protáhl sérii neporazitelnosti na třináct zápasů a minimálně do nedělního utkání druhého AS Řím v Cagliari navýšil náskok v čele tabulky na deset bodů.

Útočník Juventusu Alvaro Morata slaví gól proti AC Milán.

Domácí poslal do vedení ve 14. minutě Carlos Tévez a čtrnáctou brankou v sezóně si upevnil vedení v pořadí střelců. Rossoneri sice dokázali zásluhou Lucy Antonelliho záhy vyrovnat, Staré dámě ale ještě v prvním poločase vrátil vedení Leonardo Bonucci. Po přestávce se trefil Álvaro Morata a definitivně rozhodl o čtvrté prohře AC v posledních šesti zápasech.

Italská fotbalová liga - 22. kolo:
Hellas Verona - FC Turín 1:3 (83. Toni - 32. Josef Martínez, 50. Quagliarella z pen., 90.+2 El Kaddúrí)
Juventus Turín - AC Milán 3:1 (14. Tévez, 31. Bonucci, 65. Morata - 28. Antonelli).