Rubriky:

Itálie

Polepšený průšvihář? Ani náhodou! Balotellimu v Itálii sebrali řidičák

8. září 2015 20:43 - Milán/Praha

Jeho hostování v milánském AC trvá teprve čtrnáct dní, přesto už stihl italský fotbalový útočník Mario Balotelli ztropit první problém. Pětadvacetiletý vyhlášený potížista, který vyhlašoval, jak se polepšil, přišel minulý týden o řidičský průkaz, když poblíž svého domu v Brescii jel rychlostí 90 km/h místo povolené padesátky. Informoval o tom místní deník Il Giornale di Brescia.

Balotelli po svém příchodu z Liverpoolu musel s vedením Rossoneri podepsat smlouvu, jež obsahovala klauzuli o slušném chování. Ta zahrnovala výčet věcí, které jsou problémovému forvardovi zapovězeny. Balotellimu byly zakázány návštěvy nočních klubů, stejně jako kouření a nadměrná konzumace alkoholických nápojů. Klauzule pamatuje i na slušné chování a zakazuje extravagantní účesy.

Otázkou zůstává, jestli smlouva zahrnuje i dodržování pravidel silničního provozu. Nedaleko svého domu v Brescii byl totiž zachycen bezpečnostní kamerou, jak ve svém Lamborghini jede devadesátikilometrovou rychlostí na povolené padesátce.

Podle italských zákonů musel Balotteli okamžitě odevzdat řidičský průkaz, a když měl policistům podat vysvětlení, uvedl, že se omlouvá a že si neuvědomil, že překračuje rychlost.

Přejde vedení AC další Balotelliho úlet bez povšimnutí, nebo z něj naopak vyvodí důsledky?

škv, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..