Palermo - Inter 1:1Inter remizoval s Palermem a nevyužil šanci jít do čela ligy

Fotbalisté Interu Milán remizovali v devátém kole italské Serie A na hřišti Palerma 1:1 a nevyužili šanci posunout se do čela tabulky. Na druhém místě jsou o skóre za Fiorentinou, kterou čeká v neděli přímý souboj o první příčku s AS Řím.

Útočník Palerma Alberto Gilardino (zcela vpravo) střílí gól do sítě Interu Milán v utkání 9. kola italské Serie A.

Milánský tým se dočkal na Sicílii vedoucí branky v 60. minutě, kdy Ivan Perišič "uklidil" do prázdné branky přihrávku Jonathana Biabianyho. Domácí však za šest minut srovnali zásluhou Alberta Gilardina a výsledek i díky vyloučení stopera Interu Jeisona Murilla udrželi.

Boloňa si na poslední chvíli zajistila vítězství 2:1 nad Carpi. Souboj nováčků ve prospěch Boloni zlomil ve třetí minutě nastavení Adam Masina, zajistil svému týmu druhé vítězství v ročníku a posun z poslední příčky tabulky, kam klesl soupeř.