Trenér Interu Mancini dostal jednozápasový trest

Milán

Trenér fotbalistů Interu Milán Roberto Mancini dostal jednozápasový trest za své chování během nedělního derby s AC, které jeho tým prohrál 0:3. Kouč se hádal s rozhodčími, udělal neslušný posunek směrem do hlediště a už na začátku druhého poločasu byl vykázán na tribunu.

Kouč Interu Roberto Mancini (vpravo) poté, co byl vykázán na tribunu v utkání s AC Milán.

Manciniho rozčílilo, že jeho týmu nebyla v úvodu druhé půle přiznána penalta. "Když byl vyloučen, měl urážlivé poznámky směrem ke čtvrtému rozhodčímu a ukázal divákům neslušné gesto," uvedla disciplinární komise Serie A.

Bývalý italský reprezentant navíc volil nevhodná slova i v pozápasovém rozhovoru, o tomto jeho chování se však zpráva komise nezmínila.