Neapol - AC Milán 1:1Neapoli se nepodařil návrat do čela, s AC Milán jen remizovala

Neapol

Fotbalisté Neapole remizovali v dohrávce 26. kola italské ligy s AC Milán 1:1 a nevyužili páteční zaváhání Juventusu k návratu do čela tabulky. Zůstali v ní druzí o jeden bod za turínským velkoklubem. AC Milán je dál šestý a na poslední pohárovou pozici, kterou drží městský rival Inter, ztrácí už čtyři body.

Giacomo Bonaventura z AC Milán se raduje z vyrovnávacího gólu na hřišti Neapole.

Obě branky padly už v prvním poločase. Domácí Neapol dostal ve 39. minutě do vedení jedenáctým gólem v sezoně Lorenzo Insigne, ale ještě před poločasovým hvizdem stihl vyrovnat Giacomo Bonaventura.

Juventus po sérii 15 ligových vítězství hrál v pátek jen bez branek na hřišti nováčka Boloni.