AS Řím - Fiorentina 4:1AS Řím si sedmou výhrou v řadě pojistilo třetí místo v lize

Řím

Fotbalisté AS Řím vyhráli v italské lize sedmý zápas za sebou a v přímém souboji s Fiorentinou si díky výhře 4:1 pojistili třetí místo v tabulce. Před dnešním soupeřem mají nyní tříbodový náskok a na druhé místo Neapole, znamenající přímý postup do Ligy mistrů, ztrácejí před víkendovými zápasy dva body.

Římský tým, který po lednové výměně trenéra ožil, poslal do vedení ve 22. minutě El Shaarawy, během další čtvrthodiny pak jeho spoluhráči zvýšili skóre na 3:0. Soupeř sice v nastavení prvního poločasu snížil z pokutového kopu, naději na zdramatizování zápasu mu ale 13 minut po přestávce utnul svou druhou trefou Salah.

Italská fotbalová liga - 28. kolo:
AS Řím - Fiorentina 4:1 (25. a 58. Salah, 22. El Shaarawy, 38. Perotti - 45.+3 Iličič z pen.)